70 jarig Jubileum Jan Scheepers

Op 19 september 2023 is Jan Scheepers 70 jaar lid van het St. Stephanus dames- en herenkerkkoor. In een brief geschreven door de voorzitter Et Smeets voorzitter van de St. Gregorius vereniging wordt hij gefeliciteerd namens de Bisschop Harrie Smeets en bestuursleden van voornoemde vereniging. Uit handen van Deken Wim Miltenburg kreeg hij een Ere-diploma en kaars met afbeelding van St. Gregorius aangeboden.

Op 17 jarige leeftijd is hij lid geworden van het toenmalige kerkkoor nu 70 jaar geleden. In al die jaren heeft hij trouw de repetities bijgewoond en gezongen in de H. Missen.

De vele gedachtenis kruisjes voor de overledenen heeft hij samen met zijn broer Jo gemaakt. Nog kort geleden heeft hij meegewerkt aan het tot stand komen van een gedenkteken van Kapelaan Van der Marck die in Heel de eerste Boerenleenbank van Nederland heeft opgericht. Kortom als er iets voor de kerk gemaakt of gerestaureerd moest worden dan was hij bereid om te helpen.

Voorlopig blijft hij nog zingen in het koor zolang het voor hem nog mogelijk is.

Phons Brouns (voorz.) Wies Janssen (secr.)