Bach Cantates

In de H. Nicolaaskerk te Heythuysen

Vier keer per jaar wordt in de H. Nicolaaskerk een cantate uitgevoerd die Bach schreef voor die betreffende tijd in het kerkelijk jaar. Dit biedt een unieke kans om zijn prachtige cantates van binnenuit te leren kennen.

We beginnen met een korte inleiding over de cantate en de betekenis daarvan. Daarna wordt het slotkoraal met alle aanwezigen vierstemmig ingestudeerd. Daarna voeren we de cantate uit, met solisten, koor en orkest. Tenslotte herhalen we het slotkoraal, waarbij je mag meezingen.

Na afloop is er gelegenheid tot napraten onder het genot van een drankje. Je bent van harte welkom, de toegang is vrij. Je hoeft niet gelovig te zijn of veel van muziek te weten om het mee te beleven.

Eerstvolgende cantates:

Zondag 3 maart 2024, H. Nicolaaskerk, Heythuysen 19.30 uur.

Zondag 26 mei 2024

Zondag 10 november Requiem Fauré, 19.30 uur

www.bach-cantates-heythuysen.nl