MEIMAAND-MARIAMAAND

RONDLEIDINGEN MET GIDS IN DE KAPEL ONDER DE LINDEN THORN

In 1673 werd in Thorn de Kapel onder de Linden gebouwd. Dit gebeurde in opdracht van Clara Elisabeth van Manderscheidt Blankenheim.

Elke 50 jaar wordt de bouw van deze kapel feestelijk herdacht. Dit jaar vieren we het 350-jarig bestaansfeest van 8 tot en met 16 september.

Voor het programma zie website: www.350jaarkapelonderdelinden.nl

In aanloop naar dit jubileumfeest nodigen wij u in de meimaand uit om nader kennis te nemen van de ontstaansgeschiedenis van deze kapel. Een plek met een rijke historie die al eeuwen troost en genezing biedt.

Elke zondag in mei is er voorafgaand en aansluitend aan het Marialof van 15.00 uur een gratis rondleiding. Tijdens de rondleidingen worden met name de betekenis van de medaillons/cartouches in de kapel uitgelegd door stadsgids Tony Joosen. Zij verbeelden onder andere de wonderen van Maria en feiten uit het leven van Maria.

De rondleidingen vinden plaats op:

ZONDAG 7, 14, 21 MEI om 14.00 UUR en 16.00 UUR