75, 60 en 50-jarig koorjubileum

Voor een jubileum van 75 jaar bestaat geen reguliere onderscheiding. Dit is té uniek. Organist Jan Hendriks uit Ittervoort verving als kind af en toe zijn vader als organist bij een viering. “Begin maar vast”, kreeg hij te horen. En bij verschillende koren heeft hij in zijn totaliteit een 75 jaar volgehouden, tot voor enkele maanden, toen het niet meer ging. Thuis, enkele weken vóór het overlijden van zijn echtgenote Drina, kreeg hij waarderende woorden van deken Wim Miltenburg en een oorkonde.

Bij de zeswekendienst van Drina was hij erbij toen zijn broer Piet aan het einde van de H. Mis op 6 februari in de Margarithakerk in Ittervoort de Gregoriusonderscheiding kreeg, met bijbehorende speld, voor zijn 60-jarig lidmaatschap als koorzanger en Karel van Helden voor 50 jaar koorzang! Van harte proficiat!